top of page
NEAKTUÁLNÍ ZAKÁZKA

Nabízíme Vám zprostředkování prodeje novostavby samostatně stojícího rodinného domu o velikosti 5+kk ve vyhledávané lokalitě v Brně-Králově poli, na ulici Kociánka. 

 

Jedná se o zajímavý dvoupodlažní cihlový dům s dvojgaráží a dílnou/zahradním domkem o celkové zastavěné ploše 143m2. Užitná plocha domu včetně garáže s kanceláří je 191m2. Celková výměra pozemku je 466m2, zahrada je o výměře 323m2. Jedná se o novostavbu před kolaudací.

 

Dispozice domu:

 

V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem (37,3m2) se dvěma francouzskými okny do zahrady, samostatný pokoj se sociálním zařízením (11,1m2), velká koupelna s WC (5.3m2), vzdušná vstupní chodba (11,6m2) a technická místnost pod schodištěm (5.2m2).

 

Do patra se dostaneme po železobetonovém schodišti s podestou. V patře se nacházení tři velké pokoje. Jeden pokoj má 18,1m2, další dvě ložnice (19,1 a 15,8m2) jsou s vlastními koupelnami. Na patře je dále velká společná koupelna s vanou a WC (5,9m2), a široká chodba (11,5m2) s přípravou na kuchyňský kout pro samostatné děti.

 

Vytápění domu je řešeno moderními úspornými infra panely v jednotlivých místnostech a ohřev TUV je zajištěn elektrickými bojlery zn. Ariston. Okna jsou plastová 7-komorová s předokenními elektrickými žaluziemi na dálkové ovládání. V kuchyňské části je počítáno s napojením třífázových elektrospotřebičů (indukční varná deska). 

 

V celém domě jsou speciální napínané stropy včetně moderního LED osvětlení s regulací intenzity světla a barev. Součástí vybavení domu je integrovaný kamerový systém, rozvody TV signálu a pevného internetu ve všech místnostech v kombinaci s Wifi okruhy pro každé podlaží. 

 

Dům je přístupný po soukromé vydlážděné cestě a automatickou vstupní bránou. Parkování pro dvě vozidla je zajištěno v garáži (35,2m2), která disponuje zázemím v podobě kanceláře (9,7m2) se sociálním zařízením. Další vozy mohou parkovat na vlastním pozemku, za velkou bránou vedle garáže. 

 

V zadní části zahrady je zděná dílna s přístřeškem na zahradní techniku (8,5m2).

Na garáži s kanceláří a dílně jsou rovné zelené střechy. 

 

Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci a je připraven na napojení kabelového internetu. Dům se nachází v blízkosti lesa, který vybízí k dlouhým procházkám směrem na Soběšice. Zastávka MHD je nedaleko (autobus č. 43 a noční linka N93) s výborným spojením do nákupního centra Královo pole (2km) a centra Brna (6km).

 

Provize není zahrnuta do kupní ceny, ta činí 350.000,-Kč + DPH.

 

Pokud řešíte financování nemovitosti, rádi Vám v této věci můžeme doporučit našeho finančního specialistu, který s Vámi projde Vaše možnosti a vybere pro Vás tu nejlepší možnost financování Vašeho nového bydlení.

RD Kociánka Brno-13
RD Kociánka Brno-15
RD Kociánka půdorys 1.NP
RD Kociánka Brno-17
RD Kociánka Brno-16
RD Kociánka Brno-14
RD Kociánka Brno
RD Kociánka Brno-2
RD Kociánka Brno-10
RD Kociánka Brno-9
RD Brno Kociánka 2.NP
RD Kociánka Brno-7
RD Kociánka Brno-6
RD Kociánka Brno-8
RD Kociánka Brno-4
RD Kociánka Brno-5
RD Kociánka Brno-3
Zaujala vás tato nemovitost? 

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám co nejdříve ozveme. Nebo nám rovnou zavolejte na +420 773 998 200.

bottom of page