1/5

Nabízíme Vám zprostředkování prodeje novostavby moderního samostatně stojícího domu v obci Všechovice v nově zastavované lokalitě „Horky“ - nyní jako zkolaudovanou stavbu, vhodnou k okamžitému nastěhování včetně plně vybavené moderní kuchyně se zabudovanými spotřebiči.

Jedná se o nepodsklepený jednopodlažní dům s obytným podkrovím. Celková plocha pozemku je 1.227m2 z toho 147m2 zastavené plochy domem s garáží. Za vstupem do domu v 1.NP vedle vjezdu do garáže je zádveří, do kterého je vstup i z garáže. Ze zádveří je vstup do haly, komunikačně spojené s ložnicí, koupelnou, samostatným WC a malou technickou místností. Přízemí dále dominuje prostorný prosvětlený obývací pokoj s přípravou pro krb o výměře 28,7 m2 s kuchyňským koutem 10.8 m2 a schodiště do 2.NP (pod schodištěm je umístěná příruční spíž). Obývací pokoj je situován na jižní stranu a je prosvětlen francouzskými okny. Je z něj přímý vstup na vydlážděnou terasu, kde je výhledově navrženo zbudování klidové zóny se zimní zahradou s navazujícím výhledem jižním směrem do zahrady.

Ve 2.NP jsou 2 ložnice 20,8 a 22,3 m2, pracovna 11,0 m2, koupelna s prádelnou a šatna.

Jako zdroj tepla je použit plynový nástěnný kondenzační kotel BUDERUS, typ LOGAMAX PLUS s nuceným odtahem spalin. V  objektu je navržen teplovodní kombinovaný nízkoteplotní systém.

Převážná část domu (obytná hala s kuchyní, chodby, koupelny, WC, zádveří) je vytápěna podlahovým vytápěním Gabotherm. Rozvody podlahového topení jsou vedeny v podlaze v systémové desce, zality anhydridem a vinylovým povrchem. Otopnou plochu dále doplňují v  ložnicích a pracovně otopná desková tělesa Korado. TUV je ohřívána topnou vodou z kotle v nepřímo ohřívaném zásobníku TUV o objemu 125 litrů. Zásobník je samostatně stojící.

Kuchyň je kompletně vybavená spotřebiči Brandt a Whirpool (horkovzdušná trouba, indukční varná deska, lednice s mrazákem, myčka a digestoř). Kuchyňská linka vyrobena firmou M/M nábytek, s.r.o., p. Musil.

Dům je napojen na obecní vodovod, splaškovou kanalizaci a elektřinu. Odvod dešťových vod je zajištěn akumulační jímkou (3m3) a vsakovacím zařízením na vlastním pozemku (5m3).

Celý pozemek je oplocen a z uliční strany je branka a brána pro vjezd autem do garáže. Dům je navržen a postaven v nadstandardní technické kvalitě, za použití výrobků a materiálů od renomovaných výrobců.

Dům má energetickou třídu „B“ –„Velmi úsporná“ s hodnotou celkové dodané energie na vstupu do budovy 92,0 kWh m2/rok).

Zároveň s námi můžete zkonzultovat možnosti financování.

Zaujala vás tato nemovitost? 

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám co nejdříve ozveme. Nebo nám rovnou zavolejte na 773 577 200.

Navštivte nás:

Bráfova 3070/9a

616 00  Brno Žabovřesky

Zavolejte:

+420 773 577 200

+420 773 998 200

  • Facebook - Reality Gregor