top of page

Kontaktujte nás

Hledáte-li realitku, která pro vás udělá víc, obraťte se na nás. Ať už řešíte prodej či nákup nemovitosti, stačí nám zavolat nebo napsat – a můžeme se pustit do práce. 

  • Instagram

Kde nás najdete

Naši kancelář najdete v 1. patře na adrese:

Reality Gregor s.r.o.

Bráfova 3070/9a

616 00  Brno-Žabovřesky

IČ: 29371082

Snadno se k nám dostanete tramvají č. 1 nebo 3 a 11 (zastávka Burianovo náměstí). A nebo přijeďte autem – pohodlně zaparkujete přímo před budovou.

Napište nebo zavolejte

Telefony má u nás na starosti Lenka. Zavolejte jí na +420 773 998 200 a nebo napište na lenka@realitygregor.cz.

Pokud chcete mluvit s Tomášem, dovoláte se mu na +420 773 577 200. Nenechte se odradit, když se vaše volání přesměruje – pravděpodobně jste Tomáše zastihli na jednání. Po přesměrování se dovoláte Lence, která mu váš vzkaz ráda vyřídí.

Jsme vám k dispozici každý všední den od 8.30 do 17 hodin. Pokud se vám to nehodí, můžeme se domluvit i na jiný termín schůzky.

Děkujeme za Vaši zprávu. Odpovíme Vám hned jak jen to bude možné. Tým Reality Gregor.

* Odesláním e-mailu souhlasíte se "Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů společnosti Reality Gregor s.r.o.", které si můžete přečíst v příloze níže.

Tento web používá k provozu a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Více informací zde

bottom of page