top of page
Dům Bosonohy

Stěhování do většího s rozrůstající se rodinou nebo domek u lesa na důchod.

Prodej nemovitosti, na který budete rádi vzpomínat

A přesně takto k němu také přistupujeme.

Po více než deseti letech ve světě realit víme, že prodej vaší nemovitosti jde ruku v ruce s řešením životních situací.

9 důvodů, proč prodávat s námi

Než prodáte nemovitost, chvíli to trvá. Proto vedle sebe potřebujete partnery, kterým věříte na 100 %.

Tým, který prodá váš dům, byt či pozemek se stejnou péčí a zápalem, jako by prodávali svůj vlastní.

Zakládáme si na férovém a upřímném přístupu. A to stejné očekáváme od vás.

Jen tak si můžeme naplno důvěřovat a odvést nejlepší práci.

Na čem se domluvíme, to platí. Bez výmluv a vytáček. Problémy bereme jako výzvy a tak je také řešíme. O to větší radost pak máme, když všechno klapne.

Plané sliby nejsou pro nás. Na trhu realit se pohybujeme dost dlouho na to, abychom vám dali reálný cenový odhad a posléze nemuseli slevovat.

Nemusíte vyjednávat s kupci ani chodit na prohlídky. Staneme se vaší prodlouženou rukou a zajistíme vám nejlepší možný obchod.

Důvody prodeje bývají různé, od těch radostných až po ty, se kterými se nechlubíme. Jsme diskrétní a detaily zbytečně nešíříme.

Máme ve věcech pořádek. O každém kroku vás informujeme a neměníme plány na poslední chvíli. Jen tak můžeme společně fungovat jako tým.

Nemáme v povaze utíkat z boje a nechat vás na holičkách. Každou zakázku dotahujeme do konce – tak, aby byly spokojené všechny strany.

Prohlídka nemovitosti u nás znamená od sklepu po půdu, ne jen nahlédnutí do předsíně. Neprodáváme iluzi, ale dbáme na to, že kupec zná všechny detaily.

Po letech v oboru máme zažité postupy a těch se držíme. Proto od nás nečekejte ústupky ani jednání na hraně morálky. Poctivost máme prostě v krvi.

Po letech v realitním světě jsme toho viděli víc než dost. A proto v naší nejmenší realitce fungujeme jinak. Lidsky, pohodově a na férovku. Ostatně, zkušenosti našich klientů mluví za vše. Přečtěte si je.

Zajišťujeme prodej od A do Z

Nabídka, prohlídka, smlouva. Vypadá to jednoduše, ve skutečnosti se ale za prodejem nemovitostí skrývá více než deset oficiálních kroků. Provedeme vás celou cestou a zajistíme, že všechny oficiality budou v pořádku. 

Dbáme přitom na to, aby pohoda na všech stranách vládla nejen v cílové rovince, ale po celou cestu.

Známe recept na prodej nemovitosti

Ladili jsme ho roky a víme, že stoprocentně funguje.

Sázíme v něm na detaily, poctivost a osobní přístup. Přesvědčte se sami.

1. Poctivá prohlídka

Ve vaší nemovitosti nestrávíme pár minut, ale klidně pár hodin. Projdeme ji od sklepa po půdu a vše pečlivě zaznamenáme. Pokud chcete, nainstalujeme na dům prodejní plachtu.

2. Profesionální nafocení

Zakládáme si na kvalitních fotkách, které ukazují skutečný genius loci vaší nemovitosti. Nepotrpíme si na umělé aranžmá, ale prodáváme realitu v celé její kráse.

4. Promyšlená inzerce

Neinzerujeme na desítkách reklamních serverů. Pečlivě si vybíráme a reklamu dáváme tam, kde bude mít největší odezvu. Promyšlené a ozkoušené investice jsou efektivnější.

5. Osobní prohlídky

Stejně, jako jsme si vaši nemovitost pečlivě prohlédli, ji také ukážeme zájemcům. Předvedeme klady a neskrýváme zápory - prodejem zajíce v pytli nikdy nikdo nevydělal. Z prohlídky si klient odnese i tištěnou prezentaci.

3. Detailní popis

Informace, které na místě sesbíráme, sepíšeme do podrobného popisu na náš web i pro vybrané realitní servery. Jakmile vše odsouhlasíte, vypustíme nabídku do světa.

6. Přímý prodej

Nemovitost nabídneme našim dalším klientům, kteří právě hledají. Poradíme jim s financováním a dalšími formalitami a postaráme se, aby celý prodej proběhl jako po másle.

Chcete prodávat s námi? 

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám co nejdříve ozveme. Nebo nám rovnou zavolejte na +420 773 998 200.

bottom of page