top of page

Nabízíme Vám zprostředkování prodeje bytu v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 v lokalitě Královo Pole, ulice Galandauerova.

 

Byt se nachází v 1.patře/7 panelového domu s výtahem. Celková plocha bytu činí 56,90m2 vč. sklepa (2,40m2) + dva balkony.

 

Dispozice bytu: obývací pokoj (16m2) se vstupem na balkon, ložnice (12m2), kuchyň (12m2) se spíží (2m2) a vstupem na druhý balkón, předsíň (6,45m2), koupelna s vanou a samostatné WC a praktická šatna (2m2).

 

Kuchyň ve tvaru "L" s prostorem pro stolování a vstupem do koupelny a spíže. Kuchyňská linka je vybavena plynovým sporákem. Na podlahách v pokojích jsou plovoucí podlahy a parkety. Ve zbylé části bytu je linoleum a dlažba. V bytě jsou plastová okna, rozvody elektřiny jsou původní. Orientace bytu - jihovýchod (ložnice  a obývací pokoj) a severozápad (kuchyně).

 

Dům prošel v roce 2015 kompletní revitalizací, má novou fasádu, zateplení, výtah, měřidla tepla, domovní telefony, vymalování atd.

Dům se nachází v klidném prostředí v dosahu veškeré občanské vybavenosti: ZŠ a MŠ, obchody Billa, Lidl, restaurace, sportovní hřiště, dětské hřiště a další. Dobrá dostupnost do centra města - tramvají (zastávka Tylova) nebo trolejbusem (ZŠ Herčíkova).

 

Měsíční náklady 6.816,- vč. FO (1.479,-Kč) + elektřina (440,-Kč/měs.) a plyn (150,-Kč/měs.) = 7.406,-Kč/měs.

 

Byt si můžete prohlédnou díky virtuální prohlídce a následně i na prohlídce s námi. Podrobné informace Vám rádi poskytneme osobně.

 

Pokud řešíte financování nemovitosti, rádi Vám v této věci můžeme doporučit našeho finančního specialistu, který s Vámi projde Vaše možnosti a vybere pro Vás tu nejlepší možnost financování Vašeho nového bydlení.

Byt Brno Galandauerova Reality Gregor-4
Byt Brno Galandauerova Reality Gregor-5
Byt Brno Galandauerova Reality Gregor-6
Byt Brno Galandauerova Reality Gregor-2
Byt Brno Galandauerova Reality Gregor-3
Byt Brno Galandauerova Reality Gregor-9
Byt Brno Galandauerova Reality Gregor-7
Byt Brno Galandauerova Reality Gregor-8
Byt Brno Galandauerova Reality Gregor-10
Byt Brno Galandauerova Reality Gregor-11
Byt Brno Galandauerova Reality Gregor-12
Byt Brno Galandauerova Reality Gregor-13
Byt Brno Galandauerova Reality Gregor-15
Byt Brno Galandauerova Reality Gregor-14
Byt Brno Galandauerova Reality Gregor
Byt Brno Galandauerova Reality Gregor-18
Byt Brno Galandauerova Reality Gregor-16
Zaujala vás tato nemovitost? 

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám co nejdříve ozveme. Nebo nám rovnou zavolejte na +420 773 998 200.

bottom of page