top of page

Nabízíme vám zprostředkování prodeje dvou posledních stavebních pozemků pro komerční využití o výměrách 2.433m2 (celkem oba pozemky 4.866m2). Cena je 1.450,-Kč/m2 + 50.000,-Kč za podíl 1/5 na příjezdové cestě.

 

Dle územního plánu může být pozemek využit pro výrobu, skladování a zemědělskou výrobu. V lokalitě se nachází již několik fungujících komerčních areálů (výroba nábytku, vědeckých přístrojů, výroba dílů pro strojírenství a elektrotechniku atp.).

 

Pozemek je rovinatý a nachází se na okraji městyse Drásova. Šířka pozemků je krásných cca 31m, délka pozemku je cca 78m. Na soubor prodávaných pozemků je přístup po zpevněné obecní komunikaci. Možná zastavitelnost 60% budovami s podobným charakterem jako je okolní komerční zástavba (2 patra).

 

Jsou vybudovány inženýrské sítě: elektřina (E-on), přípojka splaškové kanalizace a příjezdová cesta k pozemku. Součástí ceny je vybudování studny.

Vhodné pro sídlo firmy s možností výstavby větší výrobní haly a skladů. První klienti již halu postavili a jsou s místem velice spokojení.

Komerční pozemky Drásov-13
Komerční pozemky Drásov-12
Komerční pozemky Drásov-11
Komerční pozemky Drásov-10
Komerční pozemky Drásov-9
Komerční pozemky Drásov-8
Komerční pozemky Drásov-2
Komerční pozemky Drásov-7
Komerční pozemky Drásov-6
Komerční pozemky Drásov-5
Komerční pozemky Drásov-3
Komerční pozemky Drásov-4
Zaujala vás tato nemovitost? 

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám co nejdříve ozveme. Nebo nám rovnou zavolejte na +420 773 577 200.

bottom of page