top of page
PRODÁNO

Nabízíme Vám zprostředkování prodeje pozemku pro výstavbu apartmánů v nejvyhledávanější lokalitě na jižní Moravě - v Mikulově (www.resortmikulov.cz).

 

Pozemek se nachází ve spodní části Mikulova - oblast Na Hradbách / Bažantnice. Celková výměra rovinatého pozemku je 10.112m2 a je z něj krásný výhled na hlavní dominanty Mikulova - mikulovský zámek a sv. Kopeček. Pozemek je vhodně situován u hlavních tahů na Valtice a Vídeň.

 

Na využití území byla zpracována studie se záměrem výstavby 26 apartmánů včetně recepce a zázemí, odstavného parkoviště a přidružených sportovišť (v součinnosti se stavebním úřadem města Mikulova). 

 

Studie je pouze jedním z možných využití celého území. Maximální využití by představovalo postavení sportovní haly či wellness na zbývající části určené regulačním plánem pro výstavbu.

 

Okolní pozemky jsou ve vlastnictví města a dle územního plánu jsou určeny pro sportovní stavby či služby pro sportovce (sportovní a volnočasové aktivity). Bylo již zahájeno územní řízení na zasíťování celé lokality. 

 

Jedná se o mimořádnou příležitost pro investory hledající výnosovou nemovitost či provozovatele ubytovacích komplexů (pro realizaci projektu sportovních aktivit různého druhu spojených s ubytováním). 

 

V Mikulově je nedostatek sportovního vyžití. Dle zjištění investora by obyvatelé uvítali zejména tenisovou či badmintonovou halu, momentálně musí dojíždět do Břeclavi či do Brna.

 

Záběry drobem celé lokality můžete shlédnou v přiloženém videu a více informací Vám rádi podáme telefonicky.

Projekt_Bažantnice_situačka
POzemek_Mikulov_mapa_Bažantnice
Pozemek_Mikulov_Bažantnice-upraveno
Pohled od Rakouska MIKULOV_BAZANTNICE_in
Pozemek_Mikulov_Bažantnice-2
AP_MIKULOV_ren01_SketchUp_5_inzerce
Pozemek_Mikulov_Bažantnice-3
AP_MIKULOV_ren01_SketchUp_1_inzerce
Pozemek_Mikulov_Bažantnice-5
AP_MIKULOV_ren01_SketchUp_2_inzerce
AP_MIKULOV_ren01_SketchUp_7_inzerce
Zaujala vás tato nemovitost? 

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám co nejdříve ozveme. Nebo nám rovnou zavolejte na +420 773 577 200.

bottom of page