top of page
PRODÁNO

Nabízíme vám zprostředkování prodeje prostorného rodinného domu o velikosti 5+1 v obci Sokolnice, Brno-venkov. Jedná se o jednopodlažní zděný dům s obytným podkrovím ve vyhledávané lokalitě s dobrou dostupností do Brna. 

Celková plocha pozemku činí 1.878m2 (zastavená plocha domu 205m2 a zahrada 1.674m2). Užitná plocha domu v přízemí je 126m2 + dvojgaráž + terasa. Užitná plocha v obytném podkroví je 105m2.

 

Při vstupu do domu se nacházíme v předsíni (5m2), ze které je prostup do dvojgaráže (31m2) a do chodby, ze které je vstup do jednotlivých místností.

 

Dominantou domu je prostorný obývací pokoj s plynovým krbem (41m2), který je volně propojen s jídelnou a kuchyní (celkem 24m2). Kuchyňská linka nabízí dostatek pracovní plochy a je včetně spotřebičů (indukční varna deska, digestoř, horkovzdušná a mikrovlnná trouba (vše zn. Mora), vestavěná myčka zn. Bosch, lednice a dva mrazáky (zn. Gorenje).

 

Z obývacího pokoje je vstup na částečně zastřešenou terasu (s orientací na jihozápad - 32m2) a  okrasnou zahradu. V přízemí se dále nachází pokoj/pracovna (20m2), koupelna se sprchovým koutem, WC a bidetem, dále technická místnost/prádelna a šatna (původně místnost na saunu).

 

Schodištěm se dostaneme do chodby v obytném podkroví, kde se nachází tři pokoje (24m2, 20m2 a 22m2), dále koupelna s dvojumyvadlem, rohovou vanou s vířivkou a sprchovým koutem, dále pak šatna a technická místnost.

 

Dům je zateplený a jeho vytápění je řešeno plynovým kondenzačním kotlem zn. Baxi. V přízemí je podlahové topení, v podkroví jsou v místnostech radiátory (jen v koupelně je podlahové vytápění). 

 

Na střeše jsou solární panely, které zásobují el. energií spotřebiče a záložní baterie a přebytek jde na ohřev TUV (el. bojler) a zpět do sítě. Panely jdou v budoucnu rozšířit na větší produkci elektrické energie. V současnosti je elektrárna kapacitně na 3,648kW a ročně vyrobí cca 4.000kW. Okna v domě jsou plastová (2-skla).

Příjezd do domu je řešen elektrickou bránou a dům je napojen na bezpečnostní systém (bezpečnostní - na něj je napojeno ovládání brány a garážových vrat - a kamerový - 1x kamera v interiéru a 4x v exteriéru). Vše je možné na dálku ovládat a sledovat na mobilních zařízeních.

 

Rozlehlý pozemek o celkové ploše 1.878m2 je přístupný z více stran (okolo domu a bránou z ulice Kaštanova) a umožňuje jak relaxaci a aktivní vyžití (dětské hřiště) tak i pěstování ovoce a zeleniny (na pozemku je již vysázeno 20 ovocných plodících stromů, dále je zde oddělený výběh pro zvířata).  Ze zahrady je také přístup do přístavku k domu (není uveden v nákresu), který sloužil jako dílna a sklad zahradní techniky. 

Na zahradě se nachází ještě aquaponická farma na pěstování zeleniny a chov ryb (v současnosti je zde 25ks ryb - jeseter, amur, kapříci).

Televize je řešena satelitem (zůstává), internet napojen přes přijímač nasměrován na vysílač přes společnost RywaSoft.

 

Rádi vám dům představíme na prohlídce. Zároveň s námi můžete zkonzultovat možnosti financování od našeho specialisty.

 

Obec Sokolnice se nachází 11 km jihovýchodně od Brna v Dyjsko-svrateckém úvalu na pravém břehu Zlatého potoka (Říčky). Pro cca 2400 obyvatel je zde veškerá občanská vybavenost (ZŠ - devítiletá, MŠ, SŠ elektrotechnická a energetická, pošta, Zdravotní středisko, restaurace, obchody a směrem na Újezd u Brna i supermarket Penny). 

 

Je zde výborné spojení do Brna (brněnské městské autobusy č. 40, 73 a N95) a přímá vlaková linka S2 na Hl. Nádraží v Brně).

RD Sokolnice u Brna
RD Sokolnice u Brna půdorys přízemí
RD Sokolnice u Brna půdorys 1.patro
RD Sokolnice - kuchyň
RD Sokolnice_RG-3
RD Sokolnice_RG-2
RD Sokolnice_RG-5
RD Sokolnice_RG-6
RD Sokolnice_RG-7
RD Sokolnice_RG-8
RD Sokolnice_RG-9
RD Sokolnice kuchyň s jídelnou
RD Sokolnice - obývací prostor
RD Sokolnice_RG-13
RD Sokolnice_RG-12
RD Sokolnice_RG-11
RD Sokolnice_RG-48
RD Sokolnice_RG-47
RD Sokolnice_RG-15
RD Sokolnice_RG-16
RD Sokolnice koupelna přízemí
RD Sokolnice technická místnost
RD Sokolnice ložnice přízemí /pracovna
RD Sokolnice_RG-19
RD Sokolnice_RG-22
RD Sokolnice_RG-23
RD Sokolnice terasa
RD Sokolnice_RG-24
RD Sokolnice chodba 1. patro
RD Sokolnice_RG-60
RD Sokolnice_RG-61
RD Sokolnice_RG-62
RD Sokolnice_RG-58
RD Sokolnice koupelna 1.patro
RD Sokolnice_RG-57
RD Sokolnice_RG-56
RD Sokolnice_RG-55
RD Sokolnice_RG-53
RD Sokolnice_RG-54
RD Sokolnice_RG-52
RD Sokolnice_RG-49
RD Sokolnice_RG-51
RD Sokolnice_RG-50
RD Sokolnice_RG-26
RD Sokolnice_RG-25
RD Sokolnice dvojgaráž
RD Sokolnice_RG-28
RD Sokolnice_RG-46
RD Sokolnice_RG-32
RD Sokolnice_RG-31
RD Sokolnice_RG-33
RD Sokolnice_RG-34
RD Sokolnice_RG-30
RD Sokolnice_RG-35
RD Sokolnice_RG-41
RD Sokolnice_RG-44
RD Sokolnice_RG-40
RD Sokolnice zahrada
RD Sokolnice_RG-38
RD Sokolnice_RG-37
RD Sokolnice_RG-45
RD Sokolnice_RG-43
RD Sokolnice_RG-42
Zaujala vás tato nemovitost? 

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám co nejdříve ozveme. Nebo nám rovnou zavolejte na 773 998 200.

bottom of page