top of page
PRODÁNO

Nabízíme Vám zprostředkování prodeje bytu o velikosti 3+1 v Brně - Juliánov, na ulici Slatinská.

Byt se nachází ve 2. patře cihlového domu bez výtahu v klidné a příjemné lokalitě. Celková plocha je  68m2 + sklepní kóje 5,7m2 + balkon 2m2, celkem tedy 75m2. Výhodou tohoto bytu je praktická dispozice (každý pokoj má svůj samostatný vstup) a vestavěné úložné prostory.

Jedná se o slunný byt, kde dva pokoje (21m2 a 16m2) jsou orientovány na jihozápad, jeden pokoj (14m2) na jihovýchod a kuchyně (7m2) s koupelnou (5m2) na severovýchod.

Na podlahách jsou v pokojích parkety, v kuchyni a v chodbě je lino a v koupelně a WC je dlažba. Topení a ohřev TUV je zajištěno dálkovým vytápěním s radiátory v místnosti, okna jsou dřevěná.

 

Byt je v původním stavu, zařízen ve stylu 70. let. 

Měsíční náklady 4.122,-Kč (vč. fondu oprav 600,-Kč) + elektřina.

Dům má po rekonstrukci střechy. 

Dům se nachází v dobré dostupnosti na MHD (zastávka Špačkova) a s výborným napojením a D1. V blízkosti je obchod Tesco, v docházkové vzdálenosti MŠ, ZŠ, ZUŠ, dětské koupaliště Juliánov a další. Přírodu a relax najdete hned za domem - přírodní památka Bílá hora.

Byt si můžete prohlédnou díky virtuální prohlídce a následně i na prohlídce s námi. Podrobné informace Vám rádi poskytneme osobně. V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího konzultaci s majitelem. 

 

Pokud řešíte financování nemovitosti, rádi Vám v této věci můžeme doporučit našeho finančního specialistu, který s Vámi projde Vaše možnosti a vybere pro Vás tu nejlepší možnost financování Vašeho nového bydlení.

Byt Brno Slatinská-4
Půdorys Slatinská 3+1 Brno
Byt Brno Slatinská-6
Byt Brno Slatinská-5
Byt Brno Slatinská-10
Byt Brno Slatinská-12
Byt Brno Slatinská-11
Byt Brno Slatinská-2
Byt Brno Slatinská-3
Byt Brno Slatinská-7
Byt Brno Slatinská-13
Byt Brno Slatinská-8
Byt Brno Slatinská-9
Byt Brno Slatinská
Byt Brno Slatinská-16
Byt Brno Slatinská-15
Byt Brno Slatinská-14
Zaujala vás tato nemovitost? 

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám co nejdříve ozveme. Nebo nám rovnou zavolejte na +420 773 998 200.

bottom of page